Category Krása

Ako sa zbaviť rozštiepených končekov. Náš tip ako na to bez nožníc!

Ako sa zbaviť rozštiepených končekov

V lete naše vlasy doslova trpia. Voda, chlór, slnko… tieto tri faktory sú najnebezpečnejšie pre ne počas leta. Ako a s čím zmierniť rozštiepené končenky vlasov? Nebojte sa! Zvládne to každá z nás aj doma. :-)

1. Oleje

Oleje sú naozaj veľmi nápomocné a posledné obdobie sa stali naozaj najviac využívaným pri výrobe vlasovej kozmetiky. Mnohé z nás aj preto siahame po týchto olejčekoch a olejoch na vlasy. Avšak nemusíme míňať vôbec veľa peňazí na drahé kozmetické oleje. Stačí aj ten jednoduchý olivový olej.

Ako na to?

Jednoduchý klasický olejový zábal, ktorý určite pomôže najviac zo všetkých olejov. Na rozštiepené končeky pomôže určite olivový olej, ktorý je využívaný už dlhé roky aj v kozmetickom priemysle...

Read More

Svetové vône lacno?

parfumylacno

Ste milovníčkou parfumov, vôní a páči sa Vám keď pekne voniate? Najradšej by ste vlastnili množstvo parfumov na každú možnú príležitosť? Avšak nepáčia sa Vám drahé ceny Vašich obľúbených parfumov? Vyskúšajte lacné parfumy FM.

Nájdite riešenie

Spoznajte výnimočné, kvalitné a lacné parfumy FM a zistite v čom je ich skutočná sila. Lacné parfumy FM od firmy FM Group sú inšpirované rôznymi svetovými značkami, avšak ich cena je niekoľkonásobne nižšia. O tom ako to je možné, čo všetko sa pre to robí a prečo sú tieto parfumy FM také lacné si prečítajte v článku o FM Group alebo priamo na parfumylacno.sk.

feromonove parfemy

Zvýšte si príťažlivosť

To ale nie je všetko...

Read More

Trendová jar plná fialovej !

purple-make-up-and-lipstick

Jar nám už klope na dvere a Vás milé dámy by určite zaujímalo aké trendy sa budú nosiť na jeseň poprípade aké líčenie by ste mali zvoliť aby ste boli in! Tu je zopár rád a trikov ako byť štýlová aj na jar.

Leto neodmysliteľne žiari farbami a preto volíme veselé, farebné líčenie. Ale čo jar? Čo sa týka líčenia farbou jari bude fialová. Určite si mnohé z Vás povedia že, Vám nepristane alebo že fialová Vás robí staršou ale pokiaľ skúsite povedzme jemný odtieň fialovej napr. na oči určite tým nemôžete nič pokaziť. Môžete skúsiť takisto dymové líčenie a pridať  do toho jemný odtieň fialovej .Fialová by sa mohla pekne vynímať aj na vašich nechtoch poprípade aj na perách s jemným odtieňom ružovej...

Read More

Moja skúsenosť s fotoepiláciou

imagesCAGMGYM2

Nejedná z nás sa snaží nájsť dôveryhodné a dostupné informácie ohľadom fotoepilácie. Priznávam sa vám, že prednedávnom som aj ja googlila po internete a snažila sa dozvedieť čím viac o fotoepilácií. Našla som pár recenzií a pár fór…kde sa nejedna žena, pani či slečna snažila zistiť, či podstupiť fotoepiláciu, či nie…aký bude efekt, či sa oplatí zainvestovať stovky eur do tohto ošetrenia či nie.

Nakoľko z tých recenzií som nezistila nič, tak som vyskúšala fotoepiláciu na vlastnej koži, a rozhodla sa zainvestovať do týchto ošetrení niekoľko sto eur a tak aj poinformovať aj vás ostatné ženy na Slovensku či sa oplatí vzdať sa žiletiek či depilátorov.

Na moju prvú fotoepiláciu som sa objednala začiatkom januára v roku 2013...

Read More

Co je vlastne permanentný make-up

images

Je vpravovanie prírodných pigmentov do pokožky, do spodnej časti zárodočnej vrstvy (0,3 – 0,5 mm). Rozdiel medzi trvalým tetovaním a PMu je v zložení pigmentu. Na tvár by sa mali používať výlučne pigmenty (prírodné), ktoré neobsahujú ťažké kovy a postupne sa odbúravajú z pokožky. Doba pigmentácie je individuálna.

Závisí od:

  • pigmentu pokožky zákazníčky
  • zvoleného miesta
  • výberu odtieňu pigmentu
  • starostlivosti o tetované miesto

metódy prevedenia PMuPMu sa používa na úpravu obočia, zvýraznenie očí očnými linkami, vytvarovanie pier a taktiež na korekciu pri niektorých kožných ochoreniach napr. vitiligo.Permanentným make-upom sa dajú upraviť rôzne nedostatky, zvýrazniť prednosti. Je to náhrada alebo skôr pomôcka bežného každodenného líčenia...

Read More

Čo je fotoepilácia?

fotoepilacija

FOTOEPILÁCIA – je metóda na trvalú redukciu nežiadúceho ochlpenia (horná pera,brada,podpazušie,bikiny,nohy,ruky..).Premenlivé pulzné svetlo ničí korienky chĺpkov,takže ožiarený chĺpok pravdepodobne už nikdy nenarastie.Väčší úspech pri ošetrení budú mať tmavé chĺpky,biele a šedivé sa neoplatí ošetrovať.3 týždne pred ošetrením sa chĺpky nesmú depilovať ani vytrhávať pinzetou,holiť sa môžu.Ošetrovaná pokožka sa 3 týždne pred a po ošetrení nesmie opalovať.Požadovaný počet sedení je 4-8 v rozmedzi 3-8 týždňov.

Read More

3D mihalnice GOLD LASHES

umele mihalnice

3D GOLD LASHES sa aplikuje priamo na individuálnu, prírodnú mihalnicu klientky. Postupuje sa po jednej mihalnici za druhou, až kým nedosiahneme look, ktorý potrebujeme. 3D GOLDLASHES sú profesionálne produkty vyrobené z jemného, prírodného a ohybného materiálu. Sú navrhnuté tak, aby boli absolútne identické s prirodzenými mihalnicami.

Dostupné sú rôzne hrúbky, dĺžky a farby(tie sa viac používajú ku nejakej príležitosti). 3D GOLD LASHES sú absolútne prirodzené. Keď sa urobíte aj ten najhustejší look, každý si myslí, že máte svoje fantastické mihalnice. A o to tu ide! Navyše môžete žiť, športovať, plávať, saunovať, plakať, potiť sa. To si pri zväzkových, alebo mihalniciach v línii nemôžete dovoliť. Tie sú len na príležitosť, a všetci vidia, že sú umelé...

Read More

Protivrásková maska 3 Mlieko

milk

Jeden z najjednoduchších spôsobom ako si chrániť pleť pred vráskami je práve spojená s mliekom. Zohrejte si trocha mlieka, potom ak je už mlieko vlažné namočme doň uterák a potom si uterák položte na tvár. Nechajte pôsobiť niekoľko minút a keď už cítite, že je uterák studený, tak postup zopakujte ešte raz. :-) Vaša pleť bude po tejto maske príjemne hebká, svieža a mladšia

Read More

Protivrásková maska 2 Jablko – jogurt

variety-of-apples-ws

V jablku sú dôležité vitamíny, ktoré naša pleť potrebuje. Túto masku si aplikujte raz mesačne a zaručené budete mať bezchybnú pleť. Polovičku jablka nastrúhajte, pridajte trošku bieleho jogurtu a premiešajte. Hotovú masu aplikujte na očistenú tvár a dekolt. Pre lepší účinok si prikryte tvár uterákom, aby pod uterákom zvyklo teplo. Nechajte pôsobiť 10-15minút a potom si zmyte si tvár vlažnou vodou. Ku krásnej pleti patrí aj štýlové oblečenie  z www.adiva.sk :-)

Read More

Domáca protivrásková maska 1

natural-cure-for-acne-honey-2

Niekoho v 25tke niekoho v 30tke, ale nikoho to neminie! Vrásky sa objavia či to chceme alebo nie. Zvyčajne ženy sa snažia používať rôzne protivráskové krémy, alebo v niektorých prípadoch sú to aj chirurgické zákroky.

Dnes Vám prezradím prvú protivráskovu masku ktorú si viete jednoducho pripraviť aj doma a lacno.

Droždie – med- smotana

Overeným a zaužívaným spôsobom našich prababiek bola zmes droždia medu a smotany. Túto zmes si môžeme hocikedy spraviť doma. Najprv  rozdrvíme droždie, potom pridáme med a trocha smotany a miešame dovtedy kým nám nevznikne jemná masa. Pleť si navlhčíme vodou a potom aplikujeme vymiešanú masu. Masu necháme pôsobiť  15-20 minút a potom si opláchnime pleť vlažnou vodou.

Ku krásnej pleti patrí aj ...

Read More