Category Doplnky

Zriadiť deťom spoločnú izbu alebo radšej nie?

detska izba

Mnohí rodičia, aj keď majú kapacity na to, aby zriadili každému dieťaťu samostatnú izbičku, volia radšej alternatívu jednej veľkej miestnosti. Detská izba, to nie je len priestor na spanie, je to malý detský raj, kde naše ratolesti snívajú, hrajú sa, učia…

Spoločná izba je skvelou príležitosťou, akopripraviť deti na spolunažívanie s niekým ďalším. Drobci sa naučia ľahšie deliť o hračky, o priestor, vzájomne si vypomôžu a budú tiež vedieťprirodzene rešpektovať iné osoby. Nejde ale o jednoduchý proces, chce to čas aj nervy, a to tak u detí, ako i u rodičov, no výsledky, spoločné zážitky, spomienky a upevnené väzby v celej rodine za to jednoznačne stoja.Keď však deti podrastú, začnú pociťovať absenciu súkromia. Pokiaľ teda máte možnosti, mali by ste im ho dopriať...

Read More

Vedeli ste, že deti túžia po čoraz väčších posteliach?

detské postielky

Výsledky pozorovaní aj mnohých štúdií, ktoré boli zrealizované v posledných rokoch, hovoria jasnou rečou: Dnešné deti sú náročné, aj čo sa výberu postele týka.A čuduj sa svete, ich požiadavky z roka na rok narastajú. Klasická alternatíva im nevie priniesť ten správny komfort, ale ani dostatočnú radosť. Ich snom je moderná, multifunkčná a dynamická poschodová posteľ, prípade dvojitá, kde sa môžu naplno realizovať, a to nielen v čase snívania. Moderné lôžko pre deti už nie je iba o priestore na spanie. Musí vynikať multifunkčnosťou a príťažlivosťou už na prvý pohľad.

Dvojitá posteľ – väčší komfort

Odborníci tento jav hodnotia ako prirodzený vývoj charakteristický pre 21. storočie...

Read More

Šup do postieľky a hneď!

dieta

Kvalitný a pravidelný spánok tvorí základ spokojného života, preto je nevyhnutné usilovať sa oň už od útleho detstva.Podceňovanie spánkových návykovu detí môže viesť k radu neprehliadnuteľných problémov.Zodpovedný prístup si vyžaduje aj výber samotného lôžka, ktorésa môže taktiež odraziť na úrovni zdravého spánku dieťaťa. Obzvlášť obľúbené sú už roky drevené postieľky, ktoré sa dnes dajú obstarať v rôznych atraktívnych prevedeniach. Skúste prizvať svoje dieťa k výberu a nechajte ho, nech sa rozhodne podľa vlastnej chuti. Rodičia sa zase môžu viac sústrediť na konštrukčné a komfortné atribúty.

Pravidelný spánok prospieva mozgu

Vedci nedávnej štúdie z Univerzity CollegeLondon opäť raz potvrdili, že deti, ktoré sú...

Read More

Aká kabelka ulahodí vašim očiam?

saty-pruzkovane

Bez kabelky ani na krok!

Vedeli ste, že kabelky dokážu prezradiť osobnosť ženy? Dokonca dokážu prezradiť povahu a jej štýl. Z logického hľadiska je to normálne.Veď žena, ktorá ma ťažšie obdobie nemá chuť ladiť outfit s pestrofarebnými farbami .Zväčša v ten deň zvolí čiernu, nepovšimnutú farbu, poprípade siahne hneď na prvý kúsok, ktorú chytí v šatníku do rúk.

Naopak to je s ľuďmi, ktorí berú problémy s nadhľadom. Tí majú farebné šatníky preplnené. Nájdete farby od žltej, červenej, pastelovej až po cyklamenovo a ružovú.Obľúbeným kúskom sa stali už v minulosti.

Existuje vlastne ešte žena, ktorá si dokáže predstaviť bez nej deň? Asi nie. Predstavte si, že máte nákup,hodinky, mobil, kozmetiku, zrkadielko, voňavku

Read More

Šperk, doplnok, ktorý rozžiari outfit!

nahrdelniky

Pamätám si, keď sme sa ako malé dievčatká hrali na lúkach a aranžovali si čelenky z púpavy. Bolo to krásne obdobie. Alebo keď sme starej mame „núrali“ a skúšali si prstienky, ktoré mali pre ňu veľmi veľkú hodnotu, pretože jej ich daroval niekto kto bol pre ňu výnimočnouo sobnosťou. My sme boli princezné a tie odvážnejšie si skúšali dokonca jej topánky na opätku, jej krásne dlhé slávnostné šaty, ktoré boli veľkým lákadlom. Najkrajšie obdobie môjho detstva.

Neskôr sme „sliedili“ aj v mamičkiných šperkoch. Boli masívne, tenké, zlaté, farebné, rôzneho druhu a rôznej veľkosti. Tak sme vyskúšali taktiež všetky. Raz si pamätám, že som jeden stratila...

Read More

Zlaté a strieborné bižutérne náramky

pandora naramok

Ako každá z nás vie…samotné oblečenie nestačí, veľmi dôležitým prvok v modnom svete sú aj doplnky, ktoré naozaj dokážu nemalé zázraky –  ako sú náhrdelníky, náušnice, či náramky. Bez doplnkov je vaše oblečenie, ako oblečená žena bez spodnej bielizne. Čiže nezanedbávajte určite ani doplnky….. Dnes by som vám dala do pozornosti krásne náramky.

krásne priesvitne sa trblietajúce sa korálky spojené s tmavo striebornými korálkami. Stačí ak sa objaví slniečko a všetky pohľady upriamia pozornosť na vaše zápästie :-)

náramky

Alebo

Nádherný dámsky náramok s pozlátenými guličkami. Doladený krásnymi srdiečkami. Jedno srdiečko zdobia malé kamienky so swarowsky elements.

pandora naramok

Alebo

Štýlové dámsky náramok s postriebrenými gorálkami...

Read More

Bižutérny extra úlovok. Musíte ich mať!

DSC_0020

Dnes by som vám priniesla niečo naozaj extra. Extra kúsky priamo z Istanbulu, z mesta, ktoré žije modou, štýlom a šmrncom. Mesto plné farieb, exkluzivity…ale aj nebezpečenstva…hlavne pre nás milé blondíny :-)

Prvým takým krásnym mohutným bižutérnym kúskom je tento super moderný a určite aj nadčasový model náhrdelníka. Je naozaj mohutný pozlátený a neobsahuje nikel…čiže ,,nikel free,, aj pre slečny, ktoré sú alergické na bižutériu či na niektoré kovy, materiály.

Tento  dámsky náhrdelník  je zdobený krásnymi priesvitnými kameňmi…kameňmi preto lebo naozaj sú mohutné. Len tak na náhrdelníkoch také niečo nevidíme. Ak sa vám zapáčil tento kúsok môžete si ich objednať – pripájam fotky

DSC_0018oprava afrodita

Dalším kúskom je kombinácia pozláteného k...

Read More

Elegantné kabelky. Ako si správne vybrať?

oprava

Pri výbere dámskych kabeliek je veľa dôležitých faktorov. Najprv si musíme určite uvedomiť, že aký štýl máme rady, čo rady nosíme, čo nám vyhovuje, aké oblečenie, vzory, strihy uprednostňujeme…

V dnešnom blogovom diely sa zamerajme na elegantné kabelky ktoré sú určené k dámskym šatám, minišatám, ale aj k nohaviciam k rifliam…k rifliam ak si obujete krásne elegantnenjšie opätky :-)

Prvou elegatnou kabelkou je dámska kabelka v krásnej tmavomodrej farbe, táto kabelka pôsobí jednoducho ale jej lakované červené ušká dodajú ten správny šmrc. Túto kabelku by som odporúčala k námorníckym šatám či k oblečeniu ktoré vám pripomína more. Môžete ju skombinovať s riflami a s červenými topánkami. Naozaj má široké využitie.

oprava

Dru...

Read More

Pierkové náušnice sú aj tento rok štýlové!

Untitled-1

Nejedná z nás si určite položí otázku, či aj tento rok sú pierkové náušnice štýlové a moderné? Kúpiť si ich či skôr nie? Myslím si, že pierkové náušnice sú stále trendy a štýlové..tak ako čierna farba je každý rok moderná a štýlová, tak isto aj pierka vo vašich uškách budú stále jedinečné. Mála zmena, ktorá momentálne nastala v tomto roku je iba toľko, že tento rok sú v plnom prúde pudrovo ružové, mätové pierka….

DSC_0694

veľmi obľúbenou farbou je aj krásna belavá modrá…či strieborná sivá ….a nezabúdajme..čierna je vždy in..čiže čiernulinke pierečká vo vašich uškách budú určite šik. :-) Krásne pierkové náušnice nájdete na:http://www.adiva.sk/22-nausnice

 

Read More

Magické dámske kabelky z hadím vzorom

kabelky

Na trhu existuje nespočetné veľké množstvo kabeliek. Samozrejme všetky sú hodnotené ako ,,trendové kúsky,, či ,,moderné,, ale keď sa nezaujímate veľmi o súčasný štýl…tak si môžete kúpiť aj naozaj nemoderný kus kabelky.

Dnes by som vám chcela predstaviť jeden druh kabelky, ktorý môžete nájsť na www.adiva.sk tieto kabelky sú v krásny hitových farebných kombináciách. Nájdete ich v staroružovej, indigovej, krvavočervenej, sýtomodrej, uhľovočiernej, slabomodrej, smotanovej, bielej farbe…všetky tieto kabelky sú lakované. Pôsobia veľmi pompézne, prepychovo a honosne…

Veľmi moderné sú aj kamienkové kabelky...

Read More