Category Súťaže

Výherky všetkých súťaží….z adiva.sk

sutaz o damske oblecenie

Ahojte všetci,

V prvom rade som sa vám chcela poďakovať, že ste fanúšikom adiva.sk naozaj sa snažíme spraviť pre našej zákazníčky a zákazníkov maximum a každému vyhovieť vždy :-) V mesiaci február a marec sme mali viacero súťaží … nezabúdajte že na tomto blogu nájdete naozaj vždy všetky výsledky o všetkých súťažiach…niekedy včas, niekedy neskoršie :-) nooo.. nestííííííííííham vždy :-D

1. súťaž, ktorá prebiehala vo februári bola súťaž o nákup v hodnote vášho nákupu. Každý kto nákúpil na našom e-shope dostal faktúru s číslom … VYHRAVA FAKTURKA S číSLOM 20150102  poprosíme aby nás výherkyňa kontaktovala e-mailom na info@adiva.sk :-) HODNOTA NAKUPU JE 183eur :-) Na túto sumu vystavíme darčekovú poukážku, ktorá bude doručená výhe...

Read More

Februárová súťaž s adiva.sk

damske oblecenie

Prajem pekný februárový deň mojim čitateľkám aj čitateľom :-) Aj tento mesiac pripravil pre vás internetový online obchod www.adiva.sk súťaž, do ktorej sa môže zapojiť každý.

Podmienky sú veľmi jednoduché :-)

1. Nakúp v internetovom obchode www.adiva.sk za ľubovoľnú sumu a vyhraj v tej istej sume nákup úplne zadarmo :)

Príklad: Janka nakúpi na internetovom obchode za 30eur, ak jú vyžrebujeme tak získava od nás výhru vo forme darčekovej poukážky v hodnote 30eur, avšak ak Janka nakúpi za 100eur, tak môže vyhrať nákup v hodnote 100eur a to úplne zadarmo. :)

2. pri obdržaní objednávky si uchovaj FAKTURU – totiž čislo FAKTURKY je tvoje číslo s ktorým môžeš vyhrať, to znamená, že ak nakúpiš viac krát, tvoja šanca sa zvyšuje :)

3. Dňa 28.2...

Read More

Výsledky januárovej súťaže

damske oblecenie

Prajeme Pekný deň každému :-)

Veľmi radi by sme sa chceli poďakovať každému, kto sa zúčastnil našej súťaže. Sme veľmi milo prekvapení koľko zdielaní, like-ov a komentárov sme dostali na našu januárovú súťaž. Vyhodnotiť túto súťaž nám trvalo trocha dlhšie nakoľko žrebovanie robíme poctivo, a každý jeden komentár s menom  a s voľbou dámskeho oblečenia sme museli vypísať :-)

Náhodne sme teda vylosovali jednu z vás a tým je : Helenka Gazdíková – kde uviedla, že by chcela vyhrať fialové šaty od www.adiva.sk

Gratulujeme jej a dúfame, že so šatôčkami bude spokojná :-)

poprosíme ju aby nás kontaktovala mailom na: info@adiva.sk

Ostatní nesmúťte, už pripravujeme pre vás valentínsku súťaž :)

Read More

Mikulášska súťaž končííí

Ďakujeme každému, kto u nás nakupoval www.adiva.sk , alebo zdielal náš príspevok a vybral si číslo oblečenia.

 

Výhercom sa stáva: Lorinczová Miroslava

Read More

Dámsky náhrdelník vyhráva…

Krasný deň prajeme našim fanúšikom a fanúšičkám.. Dnes je pred nami ďalší deň.. a my tu máme ďalšieho víťaza našej súťaže o dámsky náhrdelník. Súťažiaci si mohli vybrať náhrdelníky od čísla 1 až 7.

Podmienkou súťaže bolo zdielať fotku, byť fanúšikom https://www.facebook.com/adiva.sk a do komentára napísať číslo náhrdelníka, ktorý by súťažiaci chceli vyhrať. Myslíme si, že súťaž bola jednoduchá a zábavná pre každého z vás.

Výhercom náhrdelníka číslo 3 sa stáva  Marian Vician . Blahoželáme!

nahrdelniky

POPROSIME VÝHERCU ABY NAS KONTAKTOVAL MAILOM info@adiva.sk alebo cez facebook správu.

 

Read More

Súťaž o dámsky náhrdelník

nahrdelniky

Staň sa fanúšikom www.facebook.com/adiva.sk

napis svoju volbu a vyhraj :)

 

Read More

Spoločenské šaty vyhráva…

spolocenske saty s cipkou

Dobrý deň, ďakujeme každému za účasť v našej hre o dámske spoločenské šaty. Podmienky súťaže boli veľmi jednoduché a myslíme si, že ich zvládol každý bravúúrne.

Výherkyňou spoločenských šiat sa stáva Mária Tóthová https://www.facebook.com/profile.php?id=100008269367125&fref=ts víťazke gratulujeme a poprosíme aby nás kontaktovala v správe na FB alebo na info@adiva.sk

 

Spoločenské šaty nájdete na www.adiva.sk

 

Read More

Víťazka bieleho dámskeho trička

Untitled-5261

Dobrý deň, každej našej fanúšičke z FB, ďakujeme veľmi pekne, že ste sa zúčastnili našej súťaže. Dnes darujeme jedno biele damske tielko, ale ako informáciu vám uvádzam, že pred vianocami budeme súťažiť o TABLET, preto nezabudni nás i naďalej sledovať, buď na facebooku, či tu na tomto blogu. :)

Dnešnou víťazkou tielka sa stáva VERONIKA PALAGYIOVA

POPROSIME VYHERKYNU aby nas kontaktovala bud mailom na info@adiva.sk alebo cez sukromnu spravu na facebooku.

 

Dakujeme a tesime sa spolu s vami na dalsiu sutaz www.adiva.sk

Read More

Súťaž o biele dámske tielko

Untitled-5261

Dnes spúšťame novú súťaž, o biele dámske tielko. Tielko je z kvalitného elastického materiálu, ktorý sa veľmi dobre nosí aj v lete ako tielko s riflami, alebo v chladnejšom období ssa veľmi dobre hodí pod dámsky sveter.

Podmienky súťaže:

- sťan sa fanúšikom FB stránky https://www.facebook.com/adiva.sk

zdieľaj obrázok na FB

Pod obrázok – napíš ,,chcem,,

a si v hre :)

Súťaž trvá od 8.10.2014 – 9.10.2014

 

Read More

Súťaž o dámske šaty vyhráva..

vyherkyna sutaze

Pozdravujeme každého nášho fanúšika.

V prvom rade by sme sa chceli poďakovať každému za účasť v našej súťaži, a dúfame že sa zúčastníte i ďalej súťaže v ktorej budeme súťažiť o svetrík, bolerko, či pulóvrík.

Víťaz našej súťaže je: Lenka Fejková

https://www.facebook.com/lenka.fejkova?fref=ts

Víťazke GRATULUJEME a poprosíme ju aby nám napísala správu na info@adiva.sk

Ďalšiu súťaž štartujeme zajtra :)

Tešíme sa na Vašu účasť www.adiva.sk

Read More