Monthly Archives august 2014

Dámske kardigány

damsky kardigan

Vlastníte dámske top, dámske tričká… prichádza jeseň a s ním spojené aj sychravé počasie? Ako naplno využiť krátke tričká a dámske topy? Je to veľmi jednoduché. Navštívte stránku www.adiva.sk a vyberte si z rôznych strihov, modelov dámskych kardigánov, svetríkov a využívajte vaše letné oblečenie i naďalej. :-)

Ružový dámsky kardigán - jemnučký, hebučky a tenučký ideálné na prichádzajúce jesennné obdobie. Keď ráno je chladno, ale cez deň môžme behať v krátkom tričku. Tento model kardigánu je práve to čo potrebujete. Nájdete ich v 5-tich rôznych fárbach na adiva.sk :-)

Ružový dámsky kardigán

Červené dámske bolerko – extra jemný, hebký a veľmi dobre nás zahreje počas studených večerov...

Read More

Dámske šaty LADY ELITE

imagesCARVAGM1

S príchodom jesenného obdobia, pomaličky ale určite si odložíme svoje obľúbené letné kúsky dámskeho oblečenia. Plavky budú patriť na horné police.. a pomaličky si vytiahneme svoje pulóvriky, dlhé nohavice, kardigány, svetre.

Avšak móda sa mení každým rokom, a každá moderná a štýlová dáma si chce aj túto sezónu si zaobstarať určite pár kúskov moderného a štýlového oblečenia. Preto Vám prinášame zopár krásnych kúskov dámskych šiat, ktoré ulahodia vašim očiam :-)

Dámske šaty, v ktorých sa budete cítiť prepychovo, príjemne a pohodlne. Šaty v ktorých budete ako diva :-) a keď chcete byť diva tak jedine s adiva.sk

Všetky odprezentované kúsky oblečenia nájdete na e-shope www.adiva.sk

1. Luxusné dámske šaty v tmavomodrej farbe LAD...

Read More

Červené šaty pre vášnivé ženy

elegantne, zmyselne a zvodné sexi damske saty v krasnej krvavocervenej farbe

Kým každá moderná a štýlová dáma má vo svojom  šatníku čierne šaty, ktoré sú univerzálne, a vhodné na rôzne príležitosti. Čierne šaty s ktorými vieme, že nič nepokazíme, prichádza zmena!

Zvodnosť, sotisfikovanosť, ženskosť, odvážnosť…. doprajte si aj vy krvavo červené dámske šaty. Nebojte sa experimentovať doprajte si aj vy voľnosť a nechajte sa niesť farbami mody.

Tieto krásne červené sexi šaty nájdete na http://www.adiva.sk/sk/saty/258-cervene-damske-saty.html

 

Read More

5 kúskov dámskeho oblečenia, ktoré by ste mali mať túto jeseň

upletove damske saty

Trendy jeseň 2014 je už na dosah. Po krátkej dovolenke Vám prinášame krásne, moderné a štýlové kúsky dámskeho oblečenia, ktoré ponosíte v lete, ale s klesajúcou teplotou, ich určite využijete aj v tých sychravejších a chladnejších dní.

1. Luxusný čierny overal

Dámsky čierny overal je to najúžasnejšie dámske oblečenie. Zvyčajne ked sme bezradné tak stačí si zvoliť jeden krásny overal z nášho šatníka a celý deň je zachránený. Odporúčila by som Vám tieto čierny, ktorý nájdete na www.adiva.sk

luxusny damsky overal v ciernej farbe, kombinovany s čipkou a koženkou

luxusny damsky overal v ciernej farbe, kombinovany s čipkou a koženkou

tento moderný kúsok overalu je naozaj univerzálny. Dobre sa kombinuje a ukrýva v sebe aj ženskosť. Môžete ho nosiť v mesiaci august a potom aj cez jesenné a jarné obdobie...

Read More

Dámske topy a tričká

damske topy bez ramienok

V dnešnej ponuke nájdeme veľa druhov dámskych topov, tričiek….

Načo by sme sa mali avšak čo najviac sústrediť???? Internetové obchody sa predbiehajú v cenách dámskych tričiek, topov…ako aj dámskeho oblečenia, avšak pozor! Niekedy je kvalita dôležitejšia ako cena, a neoplatí sa ušetriť pár eúr a potom sa rozčulovať, že v tričku sa veľmi potíme, alebo tričko je zaplavené žmolkami. :-)

damske tielka v roznych farbach biele tielke, lososove tielko, damske cierne tielko

damske tielka v roznych farbach
biele tielke, lososove tielko, damske cierne tielko

Dnes by som vám chcela ako inšpiráciu odporúčiť internetový, online obchod s dámskym oblečením, ktorý ponúka široký výber dámskych tričiek, dámskych tielok, dámskych topov bez ramienok,

V ponuke nájdete lososové tričká, neonové topy, tričká s nádychom elegancie – ktoré sú komb...

Read More