Monthly Archives október 2014

Ako si správne vybrať sukňu do práce

damske sukne

Veľa napovie o Vás práve váš šatník, a prezradí aj veľa o vašej práci, o vašom štýle, o vašej nálade a extravagancii či skromnosti. Ak pracujete v kancelárii určite nosíte sukne, ktoré pôsobia profesionálne ale aj atraktívne, ale zlé sukne však môžu spôsobiť práve trapas, konflikt a chaos.

Prečítajte si pár rád o tom ako si správne vybrat bussiness sukňu.

Sukňa do kancelárie

Správna dĺžka sukne je jeden z najdôležitejších faktorov pri jej výbere. Najlichotivejšie sukne do kancelárie sú určite dámske sukne nad kolená a sukne siahajúce tesne pod kolená. Minisukne a krátke sukne určite nie sú vhodné pre administratívne pracovníčky či asistenky a tento strih pôsobí na pracovisku vulgárne.

cierna damska sukna

Látka a materiál

V dnešnej dobe nájde...

Read More

Dámsky náhrdelník vyhráva…

Krasný deň prajeme našim fanúšikom a fanúšičkám.. Dnes je pred nami ďalší deň.. a my tu máme ďalšieho víťaza našej súťaže o dámsky náhrdelník. Súťažiaci si mohli vybrať náhrdelníky od čísla 1 až 7.

Podmienkou súťaže bolo zdielať fotku, byť fanúšikom https://www.facebook.com/adiva.sk a do komentára napísať číslo náhrdelníka, ktorý by súťažiaci chceli vyhrať. Myslíme si, že súťaž bola jednoduchá a zábavná pre každého z vás.

Výhercom náhrdelníka číslo 3 sa stáva  Marian Vician . Blahoželáme!

nahrdelniky

POPROSIME VÝHERCU ABY NAS KONTAKTOVAL MAILOM info@adiva.sk alebo cez facebook správu.

 

Read More

Ako nosiť pletené dámske šaty?

luxusne damske saty

Hľadáte niečo nové na seba? Máte už nejaké skúsenosti s pletenými šatami? Pre nás aj pre módnych návrhárov sú určite IN, štýlové, moderné, trendy, sexi a chic. Sú univerzálne a môžete ich nosiť na veľa spôsobov. Ak si vyberiete a kúpite pletené šaty, v tom okamihu sa stanu vaším obľúbeným kúskom a zamilujete si ich.

Prinášame vám pár tipov na nosenie a oživenie aj tých najjednoduchších pletených šiat :-)

Noste šaty samostatne. Šatôčky môžete nosiť s kvalitným párom lodičiek, ale aj s krásnymi čižmičkami, a skoro hotový outfit si doplňte krásnym a štýlovým náhrdelníkom. Náhrdelník pri jednoduchých pletených šatách by mal byť dlhší a výrazný…

saty na pracovny pohovr saty cierne saty cervene1

Pletené šaty môžete nosiť aj s legínami. Áno, čítate dobre....

Read More

Dlhý dámsky sveter, pre najlepší outfit

dlhy sveter

Pohodlné, ležerné a v jednom elegantné. Dlhé pletené dámske svetre si získali svoju popularitu naozaj veľmi rýchlo. Nie jedna žena si ich obľúbila či už len kvôli hrejivému teplému materiálu, či kvôli naozaj pohodlnosti a komfornosti a aj preto ich popularita vo svete módy veľmi rýchlo stúpa. Svetre si dokonca veľmi chvália aj svetoví módni návrhári a preto v ich jesenných modeloch tieto svetre hrajú dôležitú úlohu. Prišli totiž na to, že je lepšie navrhnúť luxusný dámsky kúsok kvalitného dámskeho oblečenia, ktorý môžu nosiť dámy, počas bežných, každodenných dni, ako modely šiat, svetrov, či nohavíc, ktoré ženy si síce kúpia, ale prepadnú prachom v ich šatníku. Dôraz je tiež kladený na jednoduchosť, a na neutrálne a pastelové farby...

Read More

Šaty pre očarenie, ale aj úspech.. ako sa obliecť na pohovor

damske oblecenie

Pracovný pohovor nie je nikdy jednoduchý a ľahký, hlavne pre nás ženy. Vždy sa musíme snažiť viac ako muži. Nezabúdajme však na prvý dojem. Prvý dojem pri vstupe na pohovor je najdôležitejší. Osoba, ktorá vykonáva pohovor si vytvorí o vás svoju prvú mienku do piatich sekund ako vojdete cez dvere do miestnosti. Najlepší dojem na pracovný pohovor si môžete spraviť možno práve s nasledujúcimi tipmi a radami.

Ako sa obliecť na pohovor?

Určite si oblečenie pripravte ešte prechádzajúci deň, alebo večer. Pripravte sa na stretnutie v predstihu, a tým sa vyhnete zbytočnému a hlavne ďalšiemu stresu na deň D. Myslíme si, že stresu budete mať aj tak plnú hlavu, čiže nepridávajte si ho ešte viac. Večer sa uistite, že vaše dámske oblečenie, ...

Read More

Súťaž o dámsky náhrdelník

nahrdelniky

Staň sa fanúšikom www.facebook.com/adiva.sk

napis svoju volbu a vyhraj :)

 

Read More

Dámske tielka, ktoré osviežia ale aj zahrejú!

kvalitne damske tielka

Povinná výbava v našom šatníku sú určite aj kvalitné dámske tielka. Dávajme si avšak pozor na lacné, nekvalitné tielka, v ktorých sa veľmi potíme, nakoľko neprepušťajú vzduch kvôli umelým vláknam, alebo tielkam, ktoré sú prifarbované z nekvalitných, rakovinotvorných farieb.

Pri výbere tielka si dávajme veľký pozor, nakoľko sú naozaj v priamom kontakte s našou pokožkou, a ako vieme naša pokožka je náš najväčší orgán. Dýcha a dýcha každým každučičkým pórikom :-)

Aby sme vám uľahčili prácu, tak sme pre vás vybrali naozaj tie najkvalitnejšie dámske tielka, ktoré sú aj za prijateľnú cenu, a ich kvalita je naozaj úžasná. Dámske tielko, ktoré som si aj ja osobne kúpila vo farbe staroružová a pre istotu aj jedny čierne, aby som ...

Read More

Kvalitné a značkové dámske oblečenie z ADIVA.SK

saty tatu

Jedným úžasným tohtoročným kúskom, ktorý oživí váš šatník, ale aj váš outfit, sú určite kvalitné pletené dámske šaty. Pletené šaty z adiva.sk, ktoré ma úplne očarili a dostali. Patria medzi moje obľúbené kúsky tejto sezóny. Sú kvalitné, značkové, jednoduché ale aj napriek svojej jednoduchosti, sa v nich môžete citíť pohodlne, sviežo, a sebavedome.

Prvý krok, ktorý by ste mali spraviť pre toto oblečenie, je určite navštíviť www.adiva.sk následne si objednať aspoň jeden druh, jednu farbu tých šiat a na vlastné oči sa presvedčiť o ich kvalite a pohodlnosti.

pletene saty

Do vašej pozornosti by som chcela dať aj krásne kardigány, ktoré sú tiež z príjemného, komfortného materiálu, úžasného strihu...

Read More

Spoločenské šaty vyhráva…

spolocenske saty s cipkou

Dobrý deň, ďakujeme každému za účasť v našej hre o dámske spoločenské šaty. Podmienky súťaže boli veľmi jednoduché a myslíme si, že ich zvládol každý bravúúrne.

Výherkyňou spoločenských šiat sa stáva Mária Tóthová https://www.facebook.com/profile.php?id=100008269367125&fref=ts víťazke gratulujeme a poprosíme aby nás kontaktovala v správe na FB alebo na info@adiva.sk

 

Spoločenské šaty nájdete na www.adiva.sk

 

Read More

Dámske svetre, ktoré môžu byť sexi a trendy

damsky sveter

Zima sa pomaličky a určite blíži, so slzami v očiach si odkladáme naše obľúbené krátke šaty,ktoré počas krásnych slnečných dní nám nezakrývali naše krásne opálené nohy a  svoje krásne farebné tričká, ktoré nám robili spoločnosť počas každého teplého dňa, a z horných políc vyberáme, svoje chlpaté, huňaté, mäkkučké, hrubé ale teplé svetre, ktoré nemáme až tak v láske. Svetríky, ktoré zakryjú väčšinu časť nášho tela… žiadne výstrihy, všetko zakryté, zahalené,  aby nám bolo teplúčko a aby sme neprechladli. Budeme sa cítiť zababušene a naša nálada bude na bode mrazu. V tomto období my ženy, dámy a slečny sa cítime menej atraktívne, menej vyzývavé, menej krásne, či málo sexi. Avšak nie všetky svetre musia byť jednoduché, netrendy, nevkusné a málo sexi...

Read More