Monthly Archives november 2014

10 TOP must have kúskov dámskeho oblečenia, ktoré musíš mať vo svojom šatníku!

Snom každej jednej z nás, je určite mať poriadne zásoby vo svojom šatníku. Pri otvorení šatníka musí vypadávať oblečenie z našej skrine? Len vtedy sme spokojné? Určite nie… stačí si len dobre vybrať. Dôležitý je určite základ vášho šatníka, a preto vám prinášame zoznam, čo určite by ste mali mať vo vašej skrini.

1. Jednoduché štýlové dámske rifle – Každá z nás potrebuje mať vo svojom šatníku aspoň jeden kus, kvalitných dámskych riflí. Najprv sa pozrite do zrkadla, uvedomte si, že aký typ postavy máte a podľa toho si vyberajte aj rifle.

jednoduché dámske rifle damske rifle strečové

2. Krátke čierne dámske šaty – jeden z dôležitých kúskov v dámskom šatníku sú určite čierne dámske šaty.  Šaty, ktoré sú vhodné na rôzne príležitosti...

Read More

Dámske svetre, svetríky a bolerká

dlhy damsky sveter

Dámske svetre, svetríky miluje každá z nás. Nosíme ich v jeseni, v zime, na jar, ale aj v lete keď poprcháva…Dámske svetre sú veľmi moderné a trendy a vedia nahodiť každý outfit. V ponuke nájdeme rôzne druhy svetrov. Ako sú:

       Krátke dámske svetre, nazývané aj ako ,,bolerká,, nosia sa skoro stále, sú veľmi štýlové, farby odporúčam biele, korálové, čierne, béžové na jesennú sezónu. Krátke svetre, svetríky, bolerká, sa veľmi hodia k topom a dámskym tričkám. Môžeme si ich obliecť k rifliam a budeme vyzerať športovo, alebo k čiernym nohaviciam alebo legínam a budeme vyzerať elegantnejšie. Jedno si určite zaobstarajte.  Z eshopu adiva.sk

damske bolero

Klasické svetre sú svetre s klasickou dĺžkou, zvyčajne sa zapínajú na gombí...

Read More