Monthly Archives február 2015

Päťdesiať odtieňov sivej dámskeho oblečenia podľa adiva.sk

šedé dámske oblečenie

10.2.2015 sa spustil šialený predaj lístkov na film  Päťdesiat odtieňov sivej. A aj ja ako správna žena z www.adiva.sk som musela tento film vidieť. Veľké prekvapenie bolo pre mňa, keď ma môj veľmi dobrý kamarát pozval do kina… :-) bolo to veľmi príjemné a milé prekvapenie… :-) Ďakujem mu za to ešte raz :-)

Podľa niektorých recenzií, ktoré sa objavovali na internete som sa trocha obávala, aký bude film… ako odporúčaná výbava pre ženy bol diozepan, igelitky :D či plienky :D a pre mužov to istí mobil či sluchádka :D ??

Film bol naozaj veľmi dobrý, mali sme z neho veľmi dobrý pocity a bol to pre nás príjemne trávený čas :-) Film teda odporúčame aj pre mužské pohlavie :-P

Po odvysielaní premiéry však ženy začali šialeným tempom nakupovať rôzne obleč...

Read More

Výpredaj dámskeho oblečenia na ADIVA.sk

damske oblecenie vypredaj

Po letnom výpredaji nasledúje aj úžasný povianočný výpredaj dámskeho oblečenia. Ste aj vy žena, ktorá miluje nakupovať práve v tomto období? Milujete výpredaje? Tak by som vám priblížila pár moderných a nadčasových kúskov dámskeho oblečenia, ktoré nájdete vo výpredaji na www.adiva.sk

Jednoduché úpletové dámske tuniky s príjemného extra jemného úpletového materiálu s obsahom hodvábu za úžasnú akciovú cenu 17,50 už v 30% zľave. :-) Nájdete ich vo veľkosti S/M – vhodné pre S a L/XL vhodné pre M/L dostupné farby: biela, béžová, červená, kráľovská modrá, modrozelená a klasická čierna :-) Ak sa vám nepáčia jednoduché predlžené svetre tak na výber máte aj s kamienkovou aplikáciou v tvare srdiečka

damske oblecenie vypredaj vypredaj damskeho oblecenia

A čo tak štýlové dámske k...

Read More

Najhorúcejšie vychytávky dámskeho oblečenia, ktoré si zamilujete aj vy

damske saty

Patríte aj vy medzi moderné a štýlové ženy a vždy sa snažíte byť trendy a štýlová? Listujete módne časopisy, či surfujete po zahraničných internetových stránkach a inšpirujete sa zahraničnou módou? :-) My sme tiež o krok vpred! Našim čitateľkám prinášame vždy tie najštýlovejšie a najmodernejšie vychytývky čo sa oblasti módy týka. Aj dnes máme pre vás krásne kúsky dámskeho oblečenia, ktoré si môžete zakúpiť na fashion shope www.adiva.sk

Prvým sezónnym kúskom je dámska kožušinová vesta značky BLUE NATURE. Chlpatá dámska vesta z príjemného extra mäkkého kožuchu ( imitácia kožušiny) ktorá pôsobí luxusne a nikto si ani nevšimne, že je umelá… a vy, sa tak stanete ,,ochranárkou zvierat,, ;-)

kožušinová vesta

Nakoľko sa blíži pomaličky jar, ne...

Read More

Dámska móda z histórie až po súčasnosť

damske oblecenie

Slovo módny charakterizuje niečo čo je populárne či vychytané v určitom časovom období. Módne môže byť niečo pár týždňov, ale aj niekoľko rokov.

Móda je niečo s čím sa zaoberáme každý deň, a patrí k nášmu každodennému životu . Dámskou módou sa zaoberá každá žena, aj tie ženy, ktoré tvrdia, že im je jedno ako vyzerajú alebo čo si oblečú. Oblečenie, ktoré si oblečieme nás charakterizuje, charakterizuje našu osobnosť, naše pocity a momentálnu náladu.

modre damske saty puzdrove saty luxusne cierne saty

V minulosti v dávnych dobách, bolo veľmi ocenené keď ženy boli oblečené. Väčšinou to boli jednoduché kusy kožušiny alebo lístie, z ktorých si zhotovovali svoje ,, oblečenie,, .

Odstupom času sa človek zdokonalil a vyrábal kvalitné oblečenie ako pre ženy tak ...

Read More

Februárová súťaž s adiva.sk

damske oblecenie

Prajem pekný februárový deň mojim čitateľkám aj čitateľom :-) Aj tento mesiac pripravil pre vás internetový online obchod www.adiva.sk súťaž, do ktorej sa môže zapojiť každý.

Podmienky sú veľmi jednoduché :-)

1. Nakúp v internetovom obchode www.adiva.sk za ľubovoľnú sumu a vyhraj v tej istej sume nákup úplne zadarmo :)

Príklad: Janka nakúpi na internetovom obchode za 30eur, ak jú vyžrebujeme tak získava od nás výhru vo forme darčekovej poukážky v hodnote 30eur, avšak ak Janka nakúpi za 100eur, tak môže vyhrať nákup v hodnote 100eur a to úplne zadarmo. :)

2. pri obdržaní objednávky si uchovaj FAKTURU – totiž čislo FAKTURKY je tvoje číslo s ktorým môžeš vyhrať, to znamená, že ak nakúpiš viac krát, tvoja šanca sa zvyšuje :)

3. Dňa 28.2...

Read More

Výsledky januárovej súťaže

damske oblecenie

Prajeme Pekný deň každému :-)

Veľmi radi by sme sa chceli poďakovať každému, kto sa zúčastnil našej súťaže. Sme veľmi milo prekvapení koľko zdielaní, like-ov a komentárov sme dostali na našu januárovú súťaž. Vyhodnotiť túto súťaž nám trvalo trocha dlhšie nakoľko žrebovanie robíme poctivo, a každý jeden komentár s menom  a s voľbou dámskeho oblečenia sme museli vypísať :-)

Náhodne sme teda vylosovali jednu z vás a tým je : Helenka Gazdíková – kde uviedla, že by chcela vyhrať fialové šaty od www.adiva.sk

Gratulujeme jej a dúfame, že so šatôčkami bude spokojná :-)

poprosíme ju aby nás kontaktovala mailom na: info@adiva.sk

Ostatní nesmúťte, už pripravujeme pre vás valentínsku súťaž :)

Read More