Monthly Archives august 2015

Vedeli ste, že deti túžia po čoraz väčších posteliach?

detské postielky

Výsledky pozorovaní aj mnohých štúdií, ktoré boli zrealizované v posledných rokoch, hovoria jasnou rečou: Dnešné deti sú náročné, aj čo sa výberu postele týka.A čuduj sa svete, ich požiadavky z roka na rok narastajú. Klasická alternatíva im nevie priniesť ten správny komfort, ale ani dostatočnú radosť. Ich snom je moderná, multifunkčná a dynamická poschodová posteľ, prípade dvojitá, kde sa môžu naplno realizovať, a to nielen v čase snívania. Moderné lôžko pre deti už nie je iba o priestore na spanie. Musí vynikať multifunkčnosťou a príťažlivosťou už na prvý pohľad.

Dvojitá posteľ – väčší komfort

Odborníci tento jav hodnotia ako prirodzený vývoj charakteristický pre 21. storočie...

Read More

Šup do postieľky a hneď!

dieta

Kvalitný a pravidelný spánok tvorí základ spokojného života, preto je nevyhnutné usilovať sa oň už od útleho detstva.Podceňovanie spánkových návykovu detí môže viesť k radu neprehliadnuteľných problémov.Zodpovedný prístup si vyžaduje aj výber samotného lôžka, ktorésa môže taktiež odraziť na úrovni zdravého spánku dieťaťa. Obzvlášť obľúbené sú už roky drevené postieľky, ktoré sa dnes dajú obstarať v rôznych atraktívnych prevedeniach. Skúste prizvať svoje dieťa k výberu a nechajte ho, nech sa rozhodne podľa vlastnej chuti. Rodičia sa zase môžu viac sústrediť na konštrukčné a komfortné atribúty.

Pravidelný spánok prospieva mozgu

Vedci nedávnej štúdie z Univerzity CollegeLondon opäť raz potvrdili, že deti, ktoré sú...

Read More

Dámske sukne, ktoré musíte mať! MUST HAVE kúsky.

puzdrová sukňa

Dámske sukne robia ženy ženskými. Je to kus dámskeho oblečenia, ktoré dokáže byť veľmi sexi, elegantné, vyzývave ale aj konzervatívne a decentné. Preto každá ozajstná štýlová žena, by mala mať vo svojom šatníku, určite zopár krásnych sukní.

Elegantná dámska sukňa

Elegantné dámske sukne môžu mať rôznu dlžku, môžu byť dlhé, či midi, alebo krátke, medzi elegantné sukne by som minisukne určite nezaradila, asi s týmto budete súhlasiť aj vy :-)

Dnes by som vám predstavila krásne jednofarebné puzdrové sukne, ktoré majú naozaj veľmi veľkú využiteľnosť. Dajú sa ľahko kombinovať s ostatnými kúskami oblečenia. Vďaka kvalitnej a elastickej látke sa nosia veľmi dobre...

Read More

Maskáčové dámske oblečenie. Obrovský HIT, trend a móda.

maskacove zenske oblecenie

Maskáčový ošial kam sa len pozrieme. Všade okolo nás je maskáčová móda, iným slovom army style. Vojenské oblečenie slúži hlavne ako rovnošata pre vojakov, pre armádu. Ale svetoví módni návrhári sa rozhodli tento štýl túto potlač, aplikovať aj v ženskej móde.

Preto svetové módne móla zaplnili modelky práve v maskáčových dámskych modeloch. Ako inšpiráciu o najkrajších maskáčových dámskych kúskoch sme pre vás pripravili malú ukážku. Jednotlivých maskáčové dámske tričká si môžete zakúpiť na online obchode www.adiva.sk

Luxusné maskáčové dámske tričká

Maskáčové dámske tričko pre milovníčky army štýlu. V ponuke nájdete rôzne druhy maskáčových dámskych tričiek ako napríklad aj tieto dva druhy...

Read More

Kvetinková sukňa ? Vytvorte si aj vy pomocou jednej sukni 3 outfity.

kvetinkové sukne

Kvetinkové sukne sú trendy a moderné už viac rokov za sebou. Preto každá správna žena, by mala mať aspoň jednu kvetinkovú sukňu vo svojom šatníku. V ponuke nájdeme rôzne druhy kvetinkových sukní. Dlhé čí krátke, s menšími či väčšími kvetinkami, volánikové, či puzdrové, skladané alebo Ačkové. Všetky sú moderné, romantické a veľmi ženské, preto stačí si len vybrať tú správnu farbu.

Dnes by som Vám chcela dať do pozornosti 3 sukne.. Každá jedna puzdrová sukňa je kvietkovaná len farebne odlišná. Snažila som sa vytvoriť krásne elegantné a romantické outfity, ktoré by ste vedeli naozaj vynosiť, či už do práce, do mesta na každodenné nosenie, ale nedávam stopku ani keď by si ich niektorá z vás obliekla na romantickú večeru...

Read More

Krásne dámske tričká Mickey Mouse a Minnie Mouse

mickey mouse tričká

Vedeli ste aj vy, že túto sezónu svet dámskej módy zaplavili Disney figúrky na dámskom oblečení? Či sú to tričká, sukne, komplety, alebo šaty, všade vidieť samé disney postavičky, či už potlače alebo krásne vyšité a prepracované detaily jednotlivých postavičiek. V ponuke nájdeme rôzne potlače z rôznych rozprávok. Najpopulárnejšie sú však určite Mickey Mouse a Minnie Mouse, ale v ponuke nájdeme aj Snoopy postavičku, alebo Malú morskú pannu, Macka Poho… Disney figúrky sú všade!!!

Dámske tričká Mickey Mouse

Na trhu s dámskym oblečením nájdeme naozaj neskutočne veľa tričiek s potlačou Mickey Mouse...

Read More