Monthly Archives december 2015

Dámske šaty s ačkovou sukňou? Či klasické puzdrové šaty?

šaty s ačkovou sukňou

V dnešnej dobe, sa móda veľmi rýchlo mení a ešte rýchlejšie dámska móda. Sledovať ju je náročné. A preto si dávam otázku čo je viac trendy a modernejšie? Šaty s ačkovou sukňou , alebo klasické púzdrové šaty? Odpoveď je veľmi jednoduchá!

V dnešnej dobe sa nosí všetko, všetko možné od výmyslu sveta, treba mať už len ten správny zdroj, ktorý vám prezradí kde tie najkrajšie a najštýlovejšie kúsky dámskeho oblečenia zakúpiť. Moja rada – všerada je internetový obchod s dámskym oblečením kde nájdete naozaj veľmi kvalitné, nadčasové a moderné kúsky dámskeho oblečenia. POZOR slečny! žiadna Čína ale Turecko. Väčšina šiat je z kvalitných bavlnených a elastických látok, v niektorých šatách sa nachádza dokonca hodváb…...

Read More

Spoločenské šaty na stužkovú

najkrajsie spolocenske saty

Každý rok príde ten krásny čas, keď prichádzajú stužkové slávnosti. Táto slávnosť je síce každý rok, ale každá z nás ju prežíva vo svojom živote iba raz. Každá z nás, túží byť tento večer naozaj krásna, jedinečná a výnimočná. A preto, sa snažíme nájsť tie najideálnejšie spoločenské šaty na stužkovú.

Každá žena preferuje inú farbu, niektoré viac majú rady cyklamenovú farbu, iné zas uprednostňujú modrú, či čiernu. Ako si vybrať tie najkrajšie spoločenské šaty na stužkovú ? Veľmi rada Vám poradím :-)

Čierne spoločenské šaty na stužkovú – čierna farba je klasická nesmrteľná , šaty tejto farby si môžete obliecť naozaj kamkoľvek, na hocijakú ďalšiu oslavu. Neutrálna čierna – ktorá zoštíhluje.

čierne spoločenské šaty čierne kamienkové spolocenské šaty

Spoločen...

Read More