Monthly Archives máj 2016

Nesmrteľný trend v plesovej sezóne? Dlhé spoločenské čipkované šaty!

dlhé čipkované šaty

Vždy premýšľam každý rok, kedy je a kedy nie je plesová sezóna. Kedy potrebuje žena spoločenské šaty? Kedy ich využije naplno? Čím viac som medzi ľuďmi tým viac som si uvedomila, že spoločenské šaty kupujeme stále…. či je december, či je máj, každá z nás potrebuje pár krát do roka nejaké krásne dlhé či krátke spoločenské šaty. Dnes by som Vám chcela dať do pozornosti dlhé čipkované spoločenské šaty s krásnym sexi dekoltom.

Dlhé čipkované spoločenské šaty

Tento model dlhých čipkovaných spoločenských šiat je dostupný vo viacerých farebných prevedeniach, sú v ponuke: biele, žlté, mentolové, čierne, červené, modré, ružové.

Biele čipkované šaty ako sa pozerám na tieto šaty sú naozaj veľmi krásne snehovobiele, viem si i...

Read More

Trendy dámske oblečenie na leto.

dámske sukne

Aj tento rok sa cez leto môžeme vyžiť… Móda je pestrá, farebná, crazy.. Prečo si nedopriať ? Experimentovať treba :-) Čo je moderné a trendy a čo zase nie je IN a štýlové? Táto otázka je diskutabilná a mohli by sme ju rozoberať celééé dni :) Dnes je moderné a štýlové všetko, všetko v čom sa cíti človek dobre a komfortné. Niektoré z nás majú rady elegantný štýl, iné zase športový, či sexi look :) A čo tak dámska sukňa? Ktorá môže byť elegantná, pohodlná ale aj športová :)

Dámske sukne. Prečo ich nosiť?

Ste žena, ktorá má rada pohodlie, eleganciu a jednoduchosť? Týchto pár sukní bude práve to čo potrebujete aj Vy. Jednofarebné púzdrové sukne, z príjemného kvalitného materiálu, ktoré zabezpečia Vám maximálne pohodlie. Suk...

Read More