Aké šaty si zvoliť na krásny slnečný deň?

šaty

A je to tu! Opäť prichádza dlho očakávana jar a pomaličky aj leto, a my čumíme deň čo deň do nášho šatníka a premýšľame čo na seba. Ja osobne uprednostňujem dámske šaty, ktoré sú pohodlné a nemusím dlho premýšľať ako ich skombinovať. K šatám si zvolím správne topánky, ideálne mať doma ako must have kúsok určite čierne a béžové topánky. Je jedno či ihličky, lodičky či balerínky. Každý nosme to čo nám vyhovuje najviac, a v ktorých sa cítime najkomfortnejšie.  K dámskym šatám si zvoľme už iba krásny náhrdelník a luxusnú kvalitnú kabelku.

Dámske šaty na toto  leto!

Ako prvé model by som vám posunula do pozornosti tieto krásne a štýlové luxusné dámske šaty z polyamidovej látky. Tieto sexi šaty sú ideálne keď cestujete, či sa len prejdete v meste. Materiál je úžasný nakoľko sa nekrčíííí. Priznávam sa na služobky milujem nosiť šaty z tejto látky. :-)

namornicke saty pasikave saty s kratkym rukavom

Ďalším kúskom sú tenké úpletové šaty s krátkym rukávom kombinované so sieťkovinou a kamienkami. K týmto šatám stačia naozaj už len luxusné lodičky a váš outfit je dokonalý. Šaty nájdete na www.adiva.sk vo viacerých farebných kombináciach…pozor, zásoby sa míňajú…

šaty upletové

Jednoduché dámske šaty s nápisom. Milujete jednoduchosť ale aj rafinovanosť? Tieto šaty sú potom ako pre vás stvorené. V ponuke ich nájdete v bielej, čiernej, lososovej a mentolovej farebnej kombinácií. Šaty sú bavlnené s obsahom elastanu, krásne sedia na postave. Trendy trištvrťový rukáv s nápisom RAGGED a rafinovaná zadná časť s rozparkami vykúzli naozaj z vás jednoduchú ale aj tak rafinovanú a sexi ženu.

dámske šaty