Štýlové a trendy dámske topy v moderných farbách na toto leto

elastické dámske tielka

Krásne teplé počasie nám už klope na dvere a tým si pomaličky ale isto nakupujeme letné tielka a dámske tričká. Zo skrine vyťahujeme naše tričká s krátkym rukávom a kombinujeme ich s tenkými kardigánmi a svetríkmi. :-) Hurááá dobré počasie prichádza.

www.adiva.sk vám prináša obrovský výber farebných dámskych tričiek a tielok a rôznych farebných kombináciach. V ponuke nájdete nasledovné farby: biela, žltá, horčicová, zelená, olivová, modrá, tyrkysová, petrolejová, nebeská modrá, červená, vínová, cyklamenová, fialová, ružová, čierna… mmm dúfam, že som žiadnu farbu nevynechala… fotky však napovedia viac :-)

zelene trickoolivafialovacervene damske tricko tyrkysové tricko cyk červene   damske tričko  damske tielko dámske tielko biele tricko 3t

 

Veľkým hitom tohto obdobia budú aj pastelové farby, tak ako inšpirácia sú veľmi zaujímave aj tieto kamienkové dámske tričká. Sú ideálne aj na krásny slnečný deň, kde určite slnečné lúče toto tielko rozžiari, alebo ak sa chystáte na nejakú party, či diskotéku, tak tieto tielká sú ako stvorené na takéto príležitosti a noci. Sexi priesvitné tielka, ktoré neodhalia nič, nakoľko všetko zahalia krásne trblietajúce sa kamienky. :-)

kamienkove damske tielka kamienkove damske tricko kamienkove damske tricka

 

Bavlnené dámske tričká značky BLUE NATURE, ktoré sú tiež vykladané kamienkami alebo zdobené rôznymi nápismi a potlačmi. Kvalitne ušité tričká, niektoré sú jednoduchšie, ale naše stále zákazníčky tieto vrchy milujú. Či sú to už jednoduché strihy s lodičkovým výstrihom alebo výstrihom v tvare V, krátke rukávy, dlhé rukávy, či trištvrťové … tričko BN sa nosí vždy a všade úžasne a cítime sa v nich komfortne. Doprajte si kvalitu a luxus aj vy :-)

damske tricko blue nature blue nature tricko luxusne damske tricko

Na výber je toho si myslím naozaj veľa, stačí si len správne vybrať v e-shope adiva.sk  Vyberte si aj vy vašu obľúbenú farbu :-)

pekný deň. Dani