Ako nosiť bielu košeľu?

biele kosele

Biela košeľa by nemala chybáť ani u jednej správnej modernej ženy, nakoľko biele dámske košele patria medzi univerzálne kúsky dámskeho oblečenia, ktoré nás vždy zachránia, keď nevieme čo na seba. Preto si treba správne vybrať strih, model a netreba sa báť zainvestovať do naozaj kvalitnej dásmkej košele.

dishe bluzka

Uprednostňujte hlavne dámsku košelu z kvalitnej bavlny, alebo košele, ktoré obsahujú aj elastan. Tieto kúsky vám sadnú naozaj najlepšie a budú ako uliate. Vyvarujte sa lacným košeliam zo syntentických látok, v ktorých sa jednoznačne budete veľmi potiť a nebude sa cítiť komfortne.

O kvalitnú dámsku košelu sa musíme samozrejme aj dostatočne starať. Preto ich vždy perte iba s bielym oblečením a pridávajte do prania bielacie prostriedky, aby košeľa zostala dlho krásne biela. Nezabúdajte, že oblečnie nemusíte vôbec prať na vysokých teplotách stačí aj 30C.

Ako a s čím kombinovať bielu košelu?

Služobná cesta do zahraničia – Pri služobnej ceste sa vyvarujte určite sukniam. Uprednostnite pohodlnosť a preto si zvoľte cigaretové dámske nohavice – jednoduchej čiernej farby, pohodlnú obuv a bielu košeľu oživte krásnym kamienkovým náhrdelníkom.

biela kosela

 

Business stretnutie – Uprednostnite krásnú elegantnú dámsku sukňu, ktorú doplňte kvalitnou bielou košeľou a rozžiarte ju krásnym a trendy bižuterným náhrdelníkom.

kvalitna biela kosela

Voľný štýl – jednoduché dámske rifle s bielou košeľou a výrazným doplnkom v podobe náhrdelníka je absolutná bomba na piatkovú kavú s kamarátkami.

biele košele