Trendy shop s dámskym oblečením

dámske oblečenie skladom

Hľadáte trendy dámske oblečenie ale na internete je toho veľmi veľa? Seriózny a poctivý e-shop je napríklad aj www.adiva.sk

Čo Vám tento e-shop prináša? a prečo nakupovať u nich?

1. Kvalitné dámske oblečenie – Ak hľadáte a potrpíte si aj vy na kvalite vášho oblečenia, tak tento e-shop vám uričte prináša to čo hľadáte. Okrem dámskeho oblečenia nájdete, rôzne kabelky, náhrdelníky a náramky, ktoré sú tiež veľmi exkluzívne, extravagantné a jedinečné. Zvyčajne sa jedná o limitované, neopakovateľné kúsky.

2. Dostupné ceny – Ponúkané značky ako sú turecké značky T.A.T.U , LADY ELITE, POP ELITE, KIKIRIKI, DISHE nájdete u nás za najlepšie ceny.

3. Rýchle doručenie – ak si daný tovar objednáte do 12tej hodiny, tovar máte doručený nasledujúci deň, buď slovenskou poštou alebo kuriérom DPD. Na výber pri platbe, si môžete vybrať dobierku – za tovar zaplatíte pri prevzatí balíka. Alebo druhá možnosť, že za tovar zaplatíte vopred na bankový účet.

luxusné dámske šaty

4. Rýchla výmena tovaru – na výmenu tovaru väčšinou e-shopy majú niekoľko dní. Adiva.sk Vám tovar vymení naozaj expresne rýchlo a to celkom zadarmo! Iné internetové obchody si účtujú poplatok 3eurá.

lacné dámske tričká

5. Vrátenie peňazí bez problémov – ani vrátenie peňazí nerobí žiadny problém tomuto internetovému obchodu. Na vrátenie peňazí majú shopy tiež niekoľko týždňov, Adiva.sk vám ich vrátí expresne rýchlo, bez hocijakých otázok.

6. Ochotná a milá predávajúca – Každým dňom sa snažíme našim zákazníkom a zákazníčkam zabezpečiť naozaj tie najkvalitnejšie a najrozsiahlejšie služby. Asistencia pred predajom ako pomoc počas predaja a aj po predaji je samozrejmosť. Neváhajte preto hocikedy zavolať a informovať sa ohľadom produktov o ktoré máte záujem. Naša predávajúca Vám ochotne pomôže pri hocijakej situácii :-)

7. Dámske oblečenie skladom - odprezentované dámske oblečenie a doplnky na adiva.sk sú skladom, výnimkou sú jedine predobjednávky. Predobjednávky sa týkajú dámskeho oblečenia, ktoré sú absolutnou novinkou na trhu, a očakávame ich ( sú na ceste) tieto kúsky oblečenia však ponúkame našim zákaznikom už dopredu, aby nezmeškali veľký buuuum na trhu a aby sa k novinkám dostali ako prví.