Výherky všetkých súťaží….z adiva.sk

sutaz o damske oblecenie

Ahojte všetci,

V prvom rade som sa vám chcela poďakovať, že ste fanúšikom adiva.sk naozaj sa snažíme spraviť pre našej zákazníčky a zákazníkov maximum a každému vyhovieť vždy :-) V mesiaci február a marec sme mali viacero súťaží … nezabúdajte že na tomto blogu nájdete naozaj vždy všetky výsledky o všetkých súťažiach…niekedy včas, niekedy neskoršie :-) nooo.. nestííííííííííham vždy :-D

1. súťaž, ktorá prebiehala vo februári bola súťaž o nákup v hodnote vášho nákupu. Každý kto nákúpil na našom e-shope dostal faktúru s číslom … VYHRAVA FAKTURKA S číSLOM 20150102  poprosíme aby nás výherkyňa kontaktovala e-mailom na info@adiva.sk :-) HODNOTA NAKUPU JE 183eur :-) Na túto sumu vystavíme darčekovú poukážku, ktorá bude doručená výherkyni poštou :-)

2. súťaž. Vyber si z nášho shopu hocičo nakopíruj pod obrázok a vyhraj :) podmienky všetky poznáte…boli ste nimi oboznámené pri obrázkoch na facebooku. :-) Výhercom sa stal Roman Tokoly – zo Spišskej novej Vsi – vyhral luxusný dámsky riflový komplet DISHE v hodnote 159euro  :-) Gratulujeme výhra bola doručená výhercovi :-)

sutaz o damske oblecenie

3. Ďalšou súťažou bola súťaž o dámske náušnice – Nášnice vyhrala pani Anna Liskovská – výhra bola doručená, pani Lisakovská bola taká zlatá že nám poslala aj fotografiu, ktorú nájdete na našej FB stránke :-) Ďakujeme :-)

sutaz o damske nausnicezelene nausnice

4. Posledná súťaž tejto rekapitulácie bola o dámske bolerko s kamienkami. Dámske bolerko vyhrala pani Silvia Štefánová.

sutaz o damske bolerko

Ďakujeme každému za účasť na našich súťažiach a nezabúdajte že adiva.sk má pre vás vždy nové a nové súťaže.

Ďalej by sme chceli poprosiť naších budúcich výhercov, aby keď môžu, aby sa podelili s nami o svoje výhry formou fotiek…budeme veľmi radi :)

Prajeme vám pekný deň priatelia