Absolutným hitom sú dámske tričká s Marilyn Monroe potlačou…

marylin monroe tricko

Ahojte všetci,

Neskutočný ošial vo svete módy rozprúdilo dámske oblečenie s rôznymi potlačmi a nápismi. Chcete vedieť, ktoré sú tie najlepšie, najmodernejšie a najštýlovejšie kúsky? Tak ste na správnom mieste.

1. Určite medzi Top vychytávky patria dámske tričká a topy s potlačou známej osobnosti ako je Audrey Hepburn, Beyonce, Rihanna a Marilyn Monroe.

 

Dámske tričko s potlačou týchto známych osobností sú aboslutným hitom tohto leta. Hlava Marilyn či Audrey.. či iba ich tvár, alebo aj nejaký úžasný slogan ,, being normal  is boring,, či bublina so žuvačky…? všetko je trendy a moderné toto leto. V ponuke nájdete hlavne biele, ružové, cyklamenové, mentolové a modré dámske tričká. Váčšina dámskych tričiek sú z bavlny, alebo bavlna kombinovaná s elastanom. Medzi modernými dámskymi tričkami prevládajú aj nápisy, popisy a potlače ako je Paríž, Pisa, Eiffelovka… rôzne ženy a dámy kombinované modnými doplnkami, Na dámskych tričkách toto leto budú prevládať aj motýliky, motýle, sovičky a sovy….rôzne riflové odevy. Ani vy neviete odolať takému dámskemu tričku, či dámskym tričkám? Tak šup šup kliknite na www.adiva.sk a vyberte si aj vy spomedzi krásnych, kvalitných a moderných dámskych topov a vrchov, a buďte aj toto leto trendy a chic. K dámskému tričku si oblečte vzdušné dámske nohavice, či sukničku alebo krátke riflové nohavice a vytvoríte tak dokonalý mestský outfit.

stylove damske tricko biele damske tricko biele tricko woman biele damske tricko nails damske tricko motorcycle 20150217_113116_300x475

2. Medzi najmodernejšie kúsky ďalej jednoznačne patria tričká a topy ako aj tuniky a šaty, ktoré pochádzajú z tovarne Philipa Pleina. Tento módny návrhár sa pustil do potlače ženských pier…a tak väčšina výrobcov dámskeho oblečenia, začali vyrábať dámske tričká s potlačou úst a pier. Niektoré topy a šaty či tuniky sú zdobené kamienkami, iné sú jenoduchšie. TOP vychytávky sú plné červené pery ,,lips,, ktoré sú štýlové a oživia váš outifit.

philip plein saty pery saty pery suknadamska mikina pery

 

3. mickey mouse tričká a mikiny. Disney figúrky čiže, nielen mickey mouse ale aj ďalšie rozprávkové figúrky ako bambi, alebo sponge bob, zdobia ženské ošatenia v obchodoch. Nebojte sa experimentovať a doprajte si pár krásnych a originálnych kúskov.

damska mikna mickey mouse mickey mouse mikina

disney saty