Mentolové šaty na 4 skvelé štýly.

mentolkové šaty

Medzi najmodernejšie jarné a letné trendy patrí určite mentolová farba, ktorá sa každý rok vráti späť do našej garderóby.  Krátke či dlhé šaty, sukne, tuniky, či dámske nohavice v mentolovej farbe každý rok pohnú naším ženským srdcom. :-)

Pre tie ktoré uprednostňujú šaty a tuniky, mám tu pre Vás krásnu mentolovú tuniku. Táto mentolová tunika krásne zakryje prípadne nedostatky, ako sú boky a malé bruško :-) xixi Naopak s krásnou push up podprsenkou, vyzdvihne naše prednosti :-)

mentolová tunika

Pre milovníčky dlhých šiat dávam do pozornosti dlhé mentolové šaty značky TATU, ktoré nájdete na www.adiva.sk už v zľave. Super kúsok za super cenu. ;-) V týchto dlhých šatách budete naozaj štýlová a jedinenčná, či už na party, či dovolenke, či na káve s kamoškami.

dlhé mentolové šaty

 

 

Ak sa neviete vzdať vaších obľúbených converse tenisiek, tak aj pre vás mám skvelý mentolový kúsok dámskeho oblečenia. Štýlové elastické dámske rifle s roztrhanou prednou stranou v kombinácii s mentolovým dámskym tielkom, tričkom či topom je to mentolkové práve pre vás. Jednoduché mentolové dámske tričko, mentolový top – z kvalitného bavlneného materiálu s obsahom elastanu, krásne bude sedieť na vašej postave.

mentolové tričko

Na príležitosti či do spoločnosti sú ideálnym modelom mentolové spoločenské šaty. Táto róba je neskutočné krásna a štýlová. a určite zažiarite na každom večierku, plese či párty. Budete neodolateľná a stredobodom pozornosti.

krátke mentolové spoločenske šatymentolkové satyluxusne damske saty