Čierne nohavice ? 5 Nápadov ako ich využiť

čierne dámske nohavice

Čierne dámske nohavice sú nesmrteľným kúskom v oblasti dámskej módy. Tak ako aj little back dress, tak aj čierne nohavice boli, sú a vždy budú. Pracovný pohovor, začiatok či koniec školského roka, maturita, či skúšky na vysokej škole, keď nevieme čo na seba vždy sa môžeme spoľahnúť na naše trendy čierne nohavice. V tomto články by som Vám priblížila jeden druh dámskych čiernych nohavíc , ktoré si môžete objednať z internetového obchodu s dámskym oblečením www.adiva.sk

Čierne nohavice blue nature

Elastické nadčasové čierne dámske nohavice značky BLUE NATURE. Pri výbere nohavíc, Vám určite odporúčam tento model nohavíc.  Pohodlnosť týchto nohavíc slovami ani nedokážem opísať, zbožňujem ich aj ja sama, a mám tento model v rôznych farbách už doma, nakoľko sa v nich cítím naozaj komfortne. Nohavice, ktoré ma sprevádzali na maturitách a mojich ťažkých skúškach na vysokej škole.

Nohavice BN sú vyrobené v EU. Súčasťou každých nohavíc je aj štýlové čierny opasok. Na zadku s dvoma falošnými vreckami. Na vreckách vykladaný kamienkami BN ( blue nature)

dámske nohavice čiernečierne dámske nohavice  čierne nohavice dámske

damske nohavice čierne

 

Na čiernych nohaviciach veľa žien miluje práve ich využitie a ich kombinovateľnosť. Sú veľmi sofistikované, nadčasové, trendy a moderné.  Tento kus dámskeho oblečenia je povinná výbava v šatníku každej ženy.

čierne damske nohavice