Nesmrteľný trend v plesovej sezóne? Dlhé spoločenské čipkované šaty!

dlhé čipkované šaty

Vždy premýšľam každý rok, kedy je a kedy nie je plesová sezóna. Kedy potrebuje žena spoločenské šaty? Kedy ich využije naplno? Čím viac som medzi ľuďmi tým viac som si uvedomila, že spoločenské šaty kupujeme stále…. či je december, či je máj, každá z nás potrebuje pár krát do roka nejaké krásne dlhé či krátke spoločenské šaty. Dnes by som Vám chcela dať do pozornosti dlhé čipkované spoločenské šaty s krásnym sexi dekoltom.

Dlhé čipkované spoločenské šaty

Tento model dlhých čipkovaných spoločenských šiat je dostupný vo viacerých farebných prevedeniach, sú v ponuke: biele, žlté, mentolové, čierne, červené, modré, ružové.

Biele čipkované šaty ako sa pozerám na tieto šaty sú naozaj veľmi krásne snehovobiele, viem si ich predstaviť aj na neveste – ktorá netúži po veľkej svadbe ale napríklad iba po civilnom sobáši. Tieto biele čipkované šaty sú ideálne na civilný sobáš.

dlhé čipkované šaty

Dlhé čipkované šaty žlté, mentolkové a ružové – z viacročných skúsenosti odporúčame pre ženy, ktoré sú opálené, alebo majú tmavšiu pokožku či chodia do solária.

dlhé čipkované šaty ružové čipkované šaty mentolové čipkované šaty

Červené čipkované šaty – plameň, sila dravosť? :-D Žienky s vlasmi červených odtieňov, alebo dámy ktoré majú pehy sú tieto šaty ideálne.. Krásne vyniknú.

dlhé červené čipkované šaty

Spoločenské šaty čipkované čierne – nesmrteľná klasika. Avšak tieto šaty sú klasické zároveň aj sexi.dlhé čierne čipkované šaty

Modré čipkované šaty – modrá farba patrí medzi najžiadanejšiu farbu tú to sezónu – krásna kráľovská modrá sa hodí naozaj k väčšine typov pleti a aj k vlasom. S touto farbou určite nikdy nič nepokazíte :)

 

modré čipkované šaty